+48 67 258 44 35

Prostowanie ram - 604 087 021

Uwaga Mieszkańcy Wałcza!

 

Ze względu na planowaną w najbliższym czasie zmianę organizacji komunikacji miejskiej w Wałczu, istnieje konieczność zweryfikowania Rozkładu Jazdy.

 

Będziemy wdzięczni miejskim instytucjom, np. szkołom, urzędom, szpitalowi, ośrodkom zdrowia, instytucjom handlowym i mieszkańcom Wałcza, za wnioski przedstawiające Państwa oczekiwania, które dotyczyłyby jak największej liczby Waszych pracowników, uczniów, klientów czy pacjentów, odnośnie planowanego rozkładu jazdy.

Bardzo prosimy o Państwa sugestie. W jakich godzinach, jakie kierunki, jakie ulice lub części miasta nie są uwzględnione na mapie naszych linii autobusowych, a chcielibyście żeby się tam znalazły?

Z góry jednak musimy zastrzec, że niestety nie będzie możliwości dostosowania rozkładu jazdy do każdego pojedynczego potrzebującego, stąd prośba o weryfikację potrzeb i optymalne – dotyczące jak największej liczby osób – wnioski.

Chcemy służyć jak największej liczbie mieszkańców, oraz żeby wszelkie zmiany w rozkładzie jazdy wprowadziły porządek komunikacyjny i jak najlepszą dostępność naszych autobusów.

 

Dziękujemy bardzo mieszkańcom Wałcza za korzystanie z naszych usług, oraz oczekujemy na Państwa wnioski do dnia 25 maja 2021 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., poprzez wiadomość na Messenger ZKM (facebook) lub pocztą, na adres:

 

                          Zakład Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.

                          Budowlanych 9

                          78-600 Wałcz

Od 1 listopada można u nas zakupić za pomocą aplikacji SkyCash również bilety okresowe 30-dniowe.